W pierwszym tygodniu ferii (16.01-20.01.2017r.) na terenie Poradni odbyły się feryjne zajęcia terapeutyczne „Zima z emocjami”. W warsztatach wzięły udział dzieci mające trudności w nawiązywaniu relacji lub wycofujące się z kontaktów interpersonalnych.
Prowadzące zajęcia Monika Grądzka, Anna Karcz i Zuzanna Bajsarowicz postawiły sobie za cel, poprzez zabawę, rozwinąć kompetencje społeczne dzieci, wzmocnić ich wiarę we własne możliwości oraz zbudować pozytywny obraz siebie i ograniczyć lęki związane z byciem wśród rówieśników.
A zabawa była tak dobra, że żal było się żegnać po pięciu dniach zajęć. Mamy jednak nadzieję, że już w wakacje spotkamy się za kolejnych warsztatach.


(32) 231 05 69
ul. Gierymskiego 1, Gliwice