23 lutego na terenie naszej Poradni, Pracownicy Sekcji Terapeutycznej prowadzili akcję w ramach Dnia Walki z Depresją.
Celem akcji podejmowanych z okazji tego dnia w całej Polsce, jest upowszechnianie i rozwijanie wiedzy na temat zaburzeń psychicznych, zmiana postaw społecznych w stosunku do osób chorych psychicznie, a także zachęcanie samych chorych do specjalistycznego leczenia.
W ramach akcji przypinano zielone wstążeczki, prowadzono rozmowy, rozdawano ulotki oraz przygotowano gazetki z materiałami informacyjnymi.



(32) 231 05 69
ul. Gierymskiego 1, Gliwice